خانه / تصاویر / بازیگران / بیوگرافی و تصاویر ویشکاه آسایش بازیگر ، طراح لباس و صحنه

بیوگرافی و تصاویر ویشکاه آسایش بازیگر ، طراح لباس و صحنه

ویشکا آسایش متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران، بازیگر است فقط یک خواهر بزرگتر از خود دارد، بعد از اتمام سال سوم راهنمایی به همراه او به کشور آلمان پیش عمویش می روند تا با گرفتن ویزای لندن پیش خاله هایش مهاجرت کنند، اما یکسال بعد بدلیل ندادن ویزا مجبور به بازگشت به ایران شدندفارغ التحصیل رشته لیسانس طراحی صحنه و لباس از دانشگاه لندن است.بعد از گرفتن دیپلم در سال 1370برای اولین بار جلوی دوربین داوود میرباقری رفت و در نقش قطام در سریال امام علی بازی کرد، سپس ۵ سال به انگلیس می رود و به ادامه تحصیل می پرداز می گوید :

                                                                                                       

از سیستم کنکورمان بدم می آمد. چرا باید برای رفتن به رشته گرافیک عربی می خواندم ؟ این خیلی مهم بود که بروم و روی پای خودم بایستم. بهترین اتفاق زندگی من شد.

 

 

 

 

در جواب اینکه چرا بعد از ۵ سال به ایران برگشتید میگوید :

عاشق شده بودم. باید بر می گشتم تا با رضا قبادی ازدواج کنم من او را دوست داشتم. در آخر هم خودم رفتم و بهش اعتراف کرد، در رفت و آمد هایی که به ایران داشتم من با رضا قبادی اشنا شدم و از همان ابتدا با خودم فکر کردم که او همان کسی است که من برای زندگی مشترک تو رویاهام دارم با همه ی ویژه گی هایی که در نظر داشتم: جنتلمن، جدی و قد بلند، برای این که رضا رو بیشتر بشناسم وقت زیادی رو صرف کردم و هر روز علاقه من بیشتر میشد.

یک روز با خودم فکر کردم که نباید بیشتر از این وقت رو هدر بدهم و موضوع را با رضا در میون گذاشتم و علاقه ام رو بهش گفتم و گفتم دوست دارم با هم ازدواج کنیم که خوشبختانه پیشنهاد من از طرف رضا با استقبال مواجه شد. بعد از اون هم من قید زندگی در خارج از کشور رو زدمو به ایران اومدم تا با رضا زندگی خوبی رو تجربه کنم و الان هم از زندگیم کاملا راضیم

 

 

 

 

بعد از ازدواج خیلی زود تصمیم به بارداری گرفتند

در سال ۸۴ صاحب پسری بنام گیو شدند، خانوم آسایش می گوید :  رابطه من چندان شبیه رابطه یک مادر با بچه اش نیست. من و پسرم درست عین دو تا دوست هستیم و مدام سر به سر هم می گذاریم و از حسی که بین ما وجود دارد غرق شادی می شویم و هم اکنون پسرم 12 سال دارد.

درباره ی mahsa

همچنین ببینید

مجموعه ای از اسم های دختر و پسر برای پروفایل های عاشقانه

                 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *